חזרה לדף הבית

מיטת ארון דיווי

המחיר יחושב אונליין לאחר איפיון (טוויקינג) של המוצר

משלוח חינם

מספר פריט: SW10137
הפניה למוצר: Deway_bed_HB_PegBoard
לגבי פריט זה
דיווי היא המיטה המושלמת לחדר השינה – שילוב של ארון לאחסון בגדים/נעליים וגם מיטה! היא מגיעה עם עולם שלם של אחסון המסתתר מתחת למיטה במגירות. המיטה חסכונית מאוד במקום, כך שהיא תתאים לחדרים קטנים. המגירות חזקות מאוד ומגיעות אטומות, כך שאפשר לטפס על המגירות ולעלות למיטה. השוס של המיטה הוא הגב המודולרי שלה שניתן לקבוע בו מדפים.

מיטת גלריה וחצי

חדר השינה של הילד צריך לספק מספר צרכים. דבר ראשון – המיטה. בסופו של דבר חדר שינה נועד להיות המקום בו הילד הולך לישון ובו ממוקמת המיטה שלנו. לכן המיטה צריכה להיות איכותית עם מזרן ברמה הגבוהה ביותר שיספק את התמיכה הבריאה ביותר לילד הגדל והמתפתח. דבר שני – עבור רוב הילדים, חדר השינה שלהם הוא גם חדר "העבודה" שלהם וגם חדר המשחקים. זהו החדר בו נמצא שולחן הכתיבה שלהם עליו הם עושים שיעורי בית, משחקים במחשב או משחקים עם חברים על הרצפה. לכן חדר השינה צריך גם להכיל מקום להכניס בו שולחן כתיבה וגם שיישאר מקום פנוי בחדר לתזוזה. מכיוון שלא כל חדרי השינה של הילדים מספיק גדולים לשם כך, הומצאה מיטת הגלריה.

מיטת גלריה וחצי – מה זה בעצם

מיטת גלריה לילדים מתבססת על העיקרון של מיטות קומתיים – ניצול גובה החדר על פני השטח שלו. מיטת גלריה לחדרי ילדים היא מיטה נישאת על עמודים/ארונות אליה עולים עם מדרגות או סולם ותחתיה ניתן להשאיר מקום ריק לפעילויות כלליות או להצבת ארונות או פינות עבודה. באופן זה ניתן לנצל את חלל החדר באופן מיטבי. מיטת גלריה לילדים יכולה גם לכלול מיטות קומתיים ומיטות חבר – מושלם למשפחות מרובות ילדים או לאוהבי אירוח. אצלנו בכדורי אומנות אנו בונים מיטת גלריה לחדרי ילדים במגוון דגמים ועיצובים שיתאימו לכל חדר ולכל ילד. אנו מתמחים ברהיטים ומציעים לכם מיטת גלריה ושולחן כתיבה בהתאמה אישית לחיסכון מירבי במקום. כמו כן, לילדים מתבגרים תוכלו למצוא מיטת גלריה וחצי עם מזרנים גדולים יותר לנער/ה המתבגר/ת. מיטת גלריה שולחן כתיבה – מוצאים וקונים בכדורי אומנות.

מיטת גלריה שולחן כתיבה

מיטות גלריה ושולחן כתיבה יכולים להשתלב יחד עם ארונות אחסון ומדפי אחסון שישמשו בתור עמודי התמיכה של מיטת הגלריה והשולחן. באופן ניתן לחסוך מקום נוסף בחדר ובעצם ליצור פינה אחד בחדר בוא נמצאים כל הרהיטים ושאר החדר יישאר פנוי לפעילויות. הזמנה של פריט ריהוט שכזה אצלנו גם תחסוך לכם כסף רב – אנו בכדורי אמונות בין החברות היחידות בארץ שמייצרות פתרונות אחסון ושינה כמו מיטת גלריה וחצי ומאיתנו תוכלו לקנות "רהיט אחד" שכולל הכול מבלי צורך לחפש ולהרכיב מספר רהיטים שונים.
ביקורות

0 מתוך 0 ביקורות

השאר ביקורת!

שתף נסיונך עם אחרים