חזרה לדף הבית

טסלה ארון שני דלתות

המחיר יחושב אונליין לאחר איפיון (טוויקינג) של המוצר
מספר פריט: SW10132
הפניה למוצר: Tesla_CLMS_1
לגבי פריט זה
עם ארון טסלה שני חלקים, הבגדים מקבלים טוויסט חדש. העיצוב הקלאסי שלו משתלב היטב בכל חלל, אבל השוס שלו הוא אפשרות התאמה אישית והאפשרות לתכנן את הקונפיגורציה שלו לפי הצורך שלכם; מדפים, תלייה, פתוח סגור וכמובן במידות שמתאימות לחלל. הארון עשוי מעץ לבנה איכות - גם הבסיס וגם החזיתות, מה שמבטיח עמידות למשך שנים רבות.

ארונות לחדר שינה

כשאנו ניצבים בפני עיצוב וריהוט של חדר, יש שני היבטים בהם אנו מתחשבים. הראשון שבהם הוא הנראות והשני הוא שימושיות. תמונות למשל נופלות רק על ההיבט של הנראות שהרי אין אנו תולים תמונה לשימוש נוסף מעבר למראה שלה ולעיצוב שהיא נותן לחדר. לעומת זאת, בבחירת מזגן לדוגמה ככל הנראה נתמקד בשימושיות שלו, בביצועים שלו והרבה פחות נתייחס למראה שלו. אבל יש מוצרים שחשוב מאוד להתעמק בבחירה שלהם בשני ההיבטים. ארונות לחדר שינה הם בדיוק מוצר שכזה. מצד אחד ארון לחדר שינה צריך להיות אסתטי ויפה לעין – זהו ריהוט שניצב גלוי לכל עין ובשל גודלו לא ניתן להתעלם ממנו לכן נרצה שיתאים לעיצוב הכללי של החדר ואף יהווה מוקד משיכה. מצד שני, התפקיד של ארונות לחדרי שינה גם לאחסן שלל דברים החל מבגדים ונעליים ועד לתכשיטים וספרים. לכן חשוב שארונות לחדר שינה יהיו בנפח גדול לאחסון מירבי ויהיו חזקים ועמידים על מנת להתמודד עם המשקל.

ארונות לחדר שינה – כדורי אומנות

אנחנו בכדורי אומנות מייצרים רהיטים ללקוחות תוך התחשבות בשני ההיבטים – נראות ושימושיות. הארונות לחדרי שינה שאנו מייצרים בנויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבטיחים לכם ארון חזק ואיכותי שיחזיק מעמד גם עם משקל כבד ביותר לאורך שנים רבות. אנו מייצרים את הארונות לפי בקשת הלקוח ונשמח למצוא פתרון אחסון אידאלי עבורכם. עבור כל לקוח נתחשב בכל הצרכים עליהם צריך הארון לענות – ארונות לחדר ילדים למשל, צריכים להיות עמידים במיוחד בפני נזקים (שריטות, שפשופים...) נגישים לגובה של הילדים וכן בעלי מראה מזמין ומודרני. עבור הילדים שאוהבים לשמור את כל הצעצועים שלהם מסודרים, אנו בונים גם ארונית אחסון לחדר ילדים בה הילדים ואתם תוכלו לסדר את הבלגן של החדר במקום אחד. ארונות לחדר ילדים קונים רק אצל כדורי אומנות.

ארונית אחסון לחדר ילדים ועוד

אנו מזמינים אתכם לראות את גלריית המוצרים שלנו ולהתרשם מן המגוון הגדול שאנו מציעים במחירים זולים במיוחד. אנו מבטיחים לכם שאצלנו תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים – ריהוט איכותי ומתקדם בעיצובים מטריפים ומחירים נוחים – כדורי אומנות – מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר, ולמענה לכל שאלה.
ביקורות

0 מתוך 0 ביקורות

השאר ביקורת!

שתף נסיונך עם אחרים